Ferie zimowe 2018 – podsumowanie

Dobiegły końca kolejne ferie zimowe w naszej Gminie, które jak zwykle były za krótkie! 🙂 Działo się dużo, na frekwencję oraz nudę nie można było narzekać. Nasi najmłodsi brali udział w różnych wyjazdach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dziwnowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Kultury. Odwiedzili między innymi Wioskę Hobbitów, Park Woliński, Schronisko w Sosnowicach, Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie oraz Papugarnię.

W czasie dwóch, w pełni udanych udanych tygodni dzieci uczęszczały na zajęcia w Bibliotece, na których mieli okazję spotkać się z Afrykańsko-Polskim Małżeństwem Państwa Wiszniewskich, Panem Leszkiem Szczasnym, Wikingami Pana Grzegorza Oleszczuka oraz służbami mundurowymi naszej Gminy.

Nie zabrakło również gier i zabaw towarzyskich, warsztatów plastycznych, pokazów artystycznych, zajęć na lodowisku i hali sportowej, wyjazdów na basen oraz seansów w kinie Helios.

Zakończenie ferii zimowych odbyło się na lodowisku w Dziwnowie, w akompaniamencie dobrej muzyki, grillem oraz konkursami, w których jury miało nie lada wyzwanie by wybrać zwycięzców 🙂

Mamy nadzieję, że wszyscy bawiliście się kolorowo i każdy znalazł coś dla siebie 🙂